SofieNa své životní pouti jsem přišla na to, že svět je stvořen hierarchicky,, že v něm existují přesně stanovené zákony, které když se nedodržují, tak vyvolávají reakce, se kterými si člověk mnohdy neumí poradit tak, jak by se slušelo a tvrdě na to dříve nebo později doplácí.
Ale také jsem zjistila v momentech, kdy jsem nedřímala, že Univers, jehož jsme součástí, je nesmírně laskavý a člověka vede k situacím, ve kterých může objevovat plno skrytých moudrostí, pokud je vnímavý, a ukazovat mu jeho slabosti ne ze škodolibosti, ale s úmyslem na ně posvítit, aby si jich všiml a tím je postupně deaktivoval. Není třeba vysvětlovat, že je všeodpouštějící, pokud se toho nezneužívá.
Takže ta naše milovaná evoluce opravdu existuje, pouze ne v rovině obecné fyziologické, ale v osobní psychologické a psychické, což naší filosofii a vědě postupem času nějak uniklo. Protože můj případ hýbe světem z mnoha důvodů a ne všechny jsou právě nejetičtější, bylo by spravedlivé si posvítit na mé slabosti v kontextu této evoluce, abychom nečinili již tak obtížnou situaci ještě nemožnější.
V minulosti jsem nerada konfrontovala problémy. Buď jsem je odsouvala nebo obcházela nebo hledala nejsnazší řešení. Ale na tom je založen I váš veřejný život, ne? Jinak bychom nemohli mír J. Assange v Belmarsh, Kyoto protokol v Paříži, Dew symptomy v kukaččích hnízdech a inteligentní design šplhající po stromech. Styk s esoterikou člověka nemění, ale rosvítí světlo a nastaví zrcadlo.
Takže tendence jsou stálé, ale naše 24/7 surveillance je udělala irelevantními.
Můj život jste všichni prolustrovali do takového stupně, že by pan Cibulka zbledl závistí. Že by svět mohl ukrást i myšlenky člověka, o tom se nesnilo ani Gestapu. Pokud se dostanu k soudu, budeme mít masakr, při kterém odmítnu odpovídat na ty části, které se týkají mého soukromí a soukromí těch s ním spojených. Šlo o dva různé společenské systémy v době, kdy byly vůči sobě paranoidní. Nyní jsme ve stejném společenském systému a ještě více paranoidní. Podstata věci Makropulos, kterou nejumělejší inteligence nezmění.
Mezinárodní stanné právo a veřejná elektronická prostituce, ke kterým jsem byla odsouzena před 11 lety je něco, co si musí vyřešit demokratické právní systémy samy. Mé tělo, protkané mikročipy a sensory všech možných druhů stejně jako statisíce či miliony těl targetovaných lidí po celém světě zatím nelze posuzovat soudně, protože Západ je teprve u Havanského a Sudeckova syndromu.
Soudní cesta se také neslučuje s esoterickým aspektem případu, , který nelze charakterizovat jinak než posvátným. Ovšem Sofie, coronavirová pandemie a dějiny stafylokoku se o posvátnost postaraly, takže tu můžeme přenechat budoucím generacím. Současná generace by se měla vypořádat se skutečností, že moje generace byla vychována atheisticky a desatero se k nám dostávalo prostřednictvím Dekameronu a Amarkordu. Na druhou stranu jsme nepořádali hromadné sexuální elektronické hony na bezbranné čaroděje a čarodějnice. Pravda, nelze jim upřít sterilnost, jak fyziologickou, tak emocionální.
V tom je asi ten nejzásadnější kámen úrazu. Já lidmi neopovrhuji, spíš se je snažím přesvědčit o alternativním pohledu, když to jde. Za aktivistku jsem se nikdy nepovažovasla, ani za novinářku, ani za veřejnou osobu, ani za zbožného jedince, když pominu fakt, že se snažím deset let světu vysvětlit, že má stvořitele, o kterém mluví všechna skripta a náboženství a že náš soudobý trend sekulárního transhumanismu, umělé intelligence, očkování, genetického inženýrství a přímo řízených energií mobilizuje destruktivní sílu Paprsku stvoření, protože jsou v rozporu s jeho objektivními zákony.
Proč jste vy etičtí hrdinové ještě nevysvobodili pana Juliana Assange? Má všechny atributy, které mně chybí. Dostaňte ho ven než umře a on celou současnou agendu promění ve smysluplný scénář, který této planetě vysloveně chybí, když pomineme morbidní vajgly ve vajíčkách. . Já si budu vyřizovat všechny své dluhy s afabety, dokud BŮH uzná za vhodné.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.