Dopis nejvyššímu státnímu zástupci České republiky

Dagmar Palmerová
………
………
……..
19.6. 2019

JUDr Pavel Zeman
Nejvyšší státní zástupce
Jezuitská 4
Brno 660 55

Vážený pane doktore,

můj postoj k justici a psychiatrii je založen na principu relativity, takže v tomto směru nejsem zatížená žádnými představami, ale můj případ souvisí s dramatickým vývojem soudního procesu pana Juliana Assange, obklopeného právníky, kteří mají přístup přinejmenším k těm nejzákladnějším soudním dokumentům. Já jsem sama a mé dokumenty pocházejí od policie a psychiatrů, kteří svorně odmítají připustit, že to, co se odehrává devět let před jejich očima v přímém přenosu je reálné. A polovina planety očekává, že vytáhnu meč a půjdu do boje za lidská práva. Já nejsem válečnice ale seeker,  mou zbraní je selský rozum a několik znalostí o  lidské přirozenosti a s takovými zbraněmi se k soudům nechodí, protože se rozpory řeší mozkem a myšlením.

V tomto případě však selhávají a zdá se, že soudní konfrontace se vysloveně vyžaduje. Mně bylo známou advokátní kanceláří sdělěno, že kdybych šla k soudu, musel by mě za daných právních podmínek odsoudit k psychiatrické léčbě.  Právní podmínky se nezměnily,  politická situace se na mezinárodní scéně vyostřuje a na mě se všichni dívají jako na tu, která má vzít globální vládu k soudu.

Jestli opravdu není zbytí a musím jít k soudu, aby  popřel/potvrdil to, co je očividné každé vládní instituci i občanu této planety, inu budiž, ale to bych nejprve musela vědět, kdo je  autorem a režisérem tohoto planetárního představení. Již devět let o to naše instituce bezvýsledně žádám.

Velmi bych ocenila případnou odpověď, protože neodcizuji myšlenky z  Božích chrámů.

Děkuji

Dagmar Palmerova

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.